"Hana" Loredana's kid Speaks very well 3 languages 2 years old 😲

Share this & earn $10
Alenro
Published at : 3 weeks ago
80029 views
1087 K
25 K

credits Instagram story @hanaaliu
#hana #loredana #mozzik


Please Subscribe for more video
loredanamozzikhanaaliuspeaksmamavery wellalbaniagetmanydoutchlandgermanyenglishshqipflet shqipkidappdu bist meinnicht verdientwolke 10angstgeinckmadonnababyloredanazefimozik hanahana aliuhana mozzik loredanahana mozzartMozzik - hanamusicmoziku ben musik per hanenHANA MOZART ALBUM
Shikoni sa e embel eshte Hanna🥰🥰

Shikoni sa e embel eshte Hanna🥰🥰

Si Reagojne Nenat kur e ndegjojne kengen e Mozzik Madonna😂

Si Reagojne Nenat kur e ndegjojne kengen e Mozzik Madonna😂

Internet Sensation Cambodian boy who speaks over 10 languages starts a new journey in China

Internet Sensation Cambodian boy who speaks over 10 languages starts a new journey in China

Gezuar Ditelindjen HANA💓💓 - Momente Gazmore(MOZZIK,LOREDANA,HANA)

Gezuar Ditelindjen HANA💓💓 - Momente Gazmore(MOZZIK,LOREDANA,HANA)

Loredana Spielt mit Hana Verstecken 😍 | Insta.Story

Loredana Spielt mit Hana Verstecken 😍 | Insta.Story

Hana aliu Loredana

Hana aliu Loredana

LISA OR LENA #4 💎(Clothes, Shoes, Nails, Dresses, Hair Style, Bedrooms, Outfits ...)

LISA OR LENA #4 💎(Clothes, Shoes, Nails, Dresses, Hair Style, Bedrooms, Outfits ...)

Melinda Ademi - TOP 20 GIRLS - American Idol 2013

Melinda Ademi - TOP 20 GIRLS - American Idol 2013

Loredana Hana sagt "mama"

Loredana Hana sagt "mama"

Loredana shoqa me e ngushte e Hanes🤩🤩

Loredana shoqa me e ngushte e Hanes🤩🤩

E fundit:Loredana filmon Hanen duke kercyer me kengen e Mozzik dhe Loredana

E fundit:Loredana filmon Hanen duke kercyer me kengen e Mozzik dhe Loredana

Meet the Cambodian boy who speaks more than a dozen languages

Meet the Cambodian boy who speaks more than a dozen languages

Surja el Bekare

Surja el Bekare

20.  KERKUN feat. Kida (MOZZART ALBUM)

20. KERKUN feat. Kida (MOZZART ALBUM)

Hana tanzt Shota 😂😍

Hana tanzt Shota 😂😍

SAP HANA tutorial for beginners

SAP HANA tutorial for beginners

Loredana dhe Mozzik kaluan Bajramin bashkë, por ata kanë veshur edhe rrobat e njëri-tjetrit

Loredana dhe Mozzik kaluan Bajramin bashkë, por ata kanë veshur edhe rrobat e njëri-tjetrit

LOREDANA ft MOZZIK live (in INSTAGRAM)  31.03.2019👡😂😂  @Leofsky10

LOREDANA ft MOZZIK live (in INSTAGRAM) 31.03.2019👡😂😂 @Leofsky10

Loredana me vajzën e saj Hanën: Ajo i flet edhe shqip edhe gjermanisht, ja si ia kthen Hana!

Loredana me vajzën e saj Hanën: Ajo i flet edhe shqip edhe gjermanisht, ja si ia kthen Hana!

NIN: Befasi per Mozzik nga Vajza e tij dhe Loredana

NIN: Befasi per Mozzik nga Vajza e tij dhe Loredana

Flori Mumajesi - I ngjan asaj ft. Evi

Flori Mumajesi - I ngjan asaj ft. Evi

Loredana und Hana instagram story

Loredana und Hana instagram story

Loredana wäscht Hana 😍 | Insta.Story

Loredana wäscht Hana 😍 | Insta.Story

Hana - vajza e Mozzikut dhe Loredanës

Hana - vajza e Mozzikut dhe Loredanës

Child of Light

Child of Light

Pas kaq muajsh larg njëri-tjetrit, Mozzik bashkohet me Hanën

Pas kaq muajsh larg njëri-tjetrit, Mozzik bashkohet me Hanën

Loredana,Mozzik und Hana😂❤

Loredana,Mozzik und Hana😂❤

loredana und hana Hana sagt Alphabet

loredana und hana Hana sagt Alphabet

Vajza e Mozzikut dhe Loredanës Hana Aliu si gjithmonë e bukur dhe e ëmbël

Vajza e Mozzikut dhe Loredanës Hana Aliu si gjithmonë e bukur dhe e ëmbël

Loredana 🇦🇱spricht albanisch🔥🔥

Loredana 🇦🇱spricht albanisch🔥🔥

Hana sheh të atin në fotografi dhe veprimi i saj na preku zemrat! |Video| Loredana und Mozzik

Hana sheh të atin në fotografi dhe veprimi i saj na preku zemrat! |Video| Loredana und Mozzik

Fol Shqip Show - Loredana Zefi (Ekskluzive)

Fol Shqip Show - Loredana Zefi (Ekskluzive)

Loredana und Hana singen Eiskalt 😍

Loredana und Hana singen Eiskalt 😍

Vizatime per femije - Drawings for children (FROZEN)

Vizatime per femije - Drawings for children (FROZEN)

Loredana mit Hana und Zuna in Lugano 🌞🌞 Instagram Story

Loredana mit Hana und Zuna in Lugano 🌞🌞 Instagram Story

Hana und mozzik 😊

Hana und mozzik 😊

“Pse i ke prere floket, kishe morra?”, si pergjigjet Dafina Zeqiri

“Pse i ke prere floket, kishe morra?”, si pergjigjet Dafina Zeqiri

Loredana e emocionuar, vajza e saj Hana hedh hapat e parë dhe publikon videon e adhurueshme! Mozzik

Loredana e emocionuar, vajza e saj Hana hedh hapat e parë dhe publikon videon e adhurueshme! Mozzik

Loredana und Hana 🤣🥰🥰

Loredana und Hana 🤣🥰🥰

Hana sheh të atin në fotografi dhe reagimi i saj na preku zemrat! |Video| Loredana und Mozzik

Hana sheh të atin në fotografi dhe reagimi i saj na preku zemrat! |Video| Loredana und Mozzik

Loredana Hanas ersten worte

Loredana Hanas ersten worte

NIN: Mozzik deklarohet rreth lidhjes se tij me Loredanen (ekskluzive)

NIN: Mozzik deklarohet rreth lidhjes se tij me Loredanen (ekskluzive)

Loredana ne gjendje jo te mire shpirterore. (Shikoni videon dhe jepni mendimin tuaj)

Loredana ne gjendje jo te mire shpirterore. (Shikoni videon dhe jepni mendimin tuaj)

SONTE | Mozzik e bën nxehtë këtë verë!

SONTE | Mozzik e bën nxehtë këtë verë!

Bardha - T'kom Rujt ( Remake )

Bardha - T'kom Rujt ( Remake )

Young Zerka ft. Argjentina Ramosaj - Pishman

Young Zerka ft. Argjentina Ramosaj - Pishman

🔴 CHILL STREAM - PUBG MOBILE SHQIP 🔴

🔴 CHILL STREAM - PUBG MOBILE SHQIP 🔴

KIDDA - MALLI

KIDDA - MALLI

Ç'po ndodh!? Ledri Vula puth në faqe Fjoralba Ponarin dhe...  “E Diell”, 26 Korrik 2020

Ç'po ndodh!? Ledri Vula puth në faqe Fjoralba Ponarin dhe... “E Diell”, 26 Korrik 2020

Capital T - C’EST LA VIE (Prod by. Jumpa)

Capital T - C’EST LA VIE (Prod by. Jumpa)