Alban Skenderaj ft. Elgit Doda - Parajsa ime (Official Video HD)

Share this & earn $10
AlbanSkenderajMusic
Published at : 2 months ago
11883567 views
82318 K
2707 K

Produced by Elgit Doda
Lyrics: Alban Skenderaj
Mix & Master: Marenglen Boja
Video: ProVideo

Alban Skenderaj on Instagram:
https://www.instagram.com/albanskenderaj/

Elgit Doda on Instagram:
https://www.instagram.com/elgitdoda/

Available on:
iTunes: https://music.apple.com/us/album/parajsa-ime-feat-elgit-doda-single/1517861443
Spotify: https://open.spotify.com/album/6t8gEEizifRkvqr3gJ3WmG
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/153902872

Nje Tequilla, nje Rose
Capuccino a Frappé
Apo nje Cocktail me Mango?
Ti do volumin ta ngre
Jepi Play ate qe ke
Reggae, Latino, a Tango!

Jo nuk eshte “Calma”
Eshte vetem dielli qe po fshihet neper palma
Arome e detit qe therret ndjenjat e mia
Dhe ne te shtrire qe pijme Mojito Caipiringa!

Edhe sa, dhe sa
do vonohesh edhe sa?
Je spirance ne detit tim, je kripe e veres time
Jo nuk ka, jo nuk ka
si me ty, jo, jo nuk ka
As Maldive, Bora Bora, JE PARAJSA IME


Luje si “Mambo”
Si “Coco Jumbo”
Boje “La Cozadera”
Si me “Bailando”

Mos thuj “Te Quiero”
E di se sa m’do
N’zemren tone s’jam thjesht Kapiten
Thirrem “ADMIRAL”


S’jena ne “Gringo”, s’jena ne “Gango”
S’jena ne “Rambo”, s’jena ne “Django”
S’kena nevoje “Lui”, “Prada”
Dhe as per “Lambo”
Jepna nje pije nje “Cigar”
Jepna nje zjarr e nje kitare
Diellin, detin, 24, jena pronare

E kcejna Reggae, kcejna Cha Cha Cha
Kcejna Regaton, Latino, Mambo dhe Salsa
E kcejna Reggae, kcejna Cha Cha Cha
Kcejna Regaton, Latino, Mambo uh, uh, uh


Edhe sa, dhe sa
do vonohesh edhe sa?
Je spirance ne detit tim, je kripe e veres time
Jo nuk ka, jo nuk ka
si me ty, jo, jo nuk ka
As Maldive, Bora Bora, JE PARAJSA IME
parajsa ime alban skenderajelgit doda alban skenderajelgit doda parajsa imealban skenderajelgitdodaparajsa imealbanian hits 2020hits 2020shqipalbaniaduamti
Alban Skenderaj & Miriam Cani - Duamë (Official Video HD)

Alban Skenderaj & Miriam Cani - Duamë (Official Video HD)

Nora Istrefi ft. Gjiko - Anna

Nora Istrefi ft. Gjiko - Anna

WEST SIDE FAMILY - ZEMRA RREH (Official Video 4K)

WEST SIDE FAMILY - ZEMRA RREH (Official Video 4K)

Ardian Bujupi & Xhensila - PANORAMA (prod. MB & Unleaded)

Ardian Bujupi & Xhensila - PANORAMA (prod. MB & Unleaded)

Elita 5 - Me fal (Official Video)

Elita 5 - Me fal (Official Video)

Gena ft. Olsi Bylyku - Bella Senorita (Official Video)

Gena ft. Olsi Bylyku - Bella Senorita (Official Video)

Elvana Gjata - A m'don

Elvana Gjata - A m'don

Olsi Bylyku & Lorenc Hasrama - AMA

Olsi Bylyku & Lorenc Hasrama - AMA

Kida ft. Ermal Fejzullahu - Tela

Kida ft. Ermal Fejzullahu - Tela

Alban Skenderaj ft. 2Ton - Drejt ne zemer (Official Video)

Alban Skenderaj ft. 2Ton - Drejt ne zemer (Official Video)

West Side Family ft. Eranda Libohova - Marinela (Official Video 4K)

West Side Family ft. Eranda Libohova - Marinela (Official Video 4K)

Alban Skenderaj ft. Noizy - Drejt suksesit (Official Video HD)

Alban Skenderaj ft. Noizy - Drejt suksesit (Official Video HD)

Bes Kallaku ft Anila Mimani - Ciao Po Te Le (Official Video)

Bes Kallaku ft Anila Mimani - Ciao Po Te Le (Official Video)

Alban Skenderaj - JETE

Alban Skenderaj - JETE

Fatima Ymeri ft Bes Kallaku - Si Rrush (Official Video)

Fatima Ymeri ft Bes Kallaku - Si Rrush (Official Video)

Capital T X Ledri Vula - DMP (Prod by. Rzon)

Capital T X Ledri Vula - DMP (Prod by. Rzon)

Stresi - Loco (Official Video HD)

Stresi - Loco (Official Video HD)

Elvana Gjata - Kuq e zi je ti ft. Flori

Elvana Gjata - Kuq e zi je ti ft. Flori

Dhurata Dora X Azet - Fajet (prod. Jugglerz)

Dhurata Dora X Azet - Fajet (prod. Jugglerz)

Fifi ft Remzie Osmani - Lezet ( prod.by Apollo )

Fifi ft Remzie Osmani - Lezet ( prod.by Apollo )

Alban Skenderaj - Ki meshire (Official Video HD)

Alban Skenderaj - Ki meshire (Official Video HD)

Young Zerka x Fifi - PaGajle

Young Zerka x Fifi - PaGajle

Alban Skenderaj - Lea (Official Video 4K)

Alban Skenderaj - Lea (Official Video 4K)

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

Alban Skenderaj - Vetem Ty (Official Lyric Video)

Alban Skenderaj - 24 Ore ft. Young Zerka (Official Video HD)

Alban Skenderaj - 24 Ore ft. Young Zerka (Official Video HD)

Noizy - Nuk kan besu (Official Video 4K)

Noizy - Nuk kan besu (Official Video 4K)

Olsi Bylyku - Diablo (Official Video 4K)

Olsi Bylyku - Diablo (Official Video 4K)

Era Rusi ft. Remzije Osmani - Telat e Zemres

Era Rusi ft. Remzije Osmani - Telat e Zemres

2TON - AMORE (Official Video 4K)

2TON - AMORE (Official Video 4K)

Tayna x Mozzik - Edhe ti

Tayna x Mozzik - Edhe ti

Venera Lumani, Lind Islami - Larg (Official Video)

Venera Lumani, Lind Islami - Larg (Official Video)

Alban Skenderaj - Nentor, 26 (Lyrics Video)

Alban Skenderaj - Nentor, 26 (Lyrics Video)

Dhurata Dora - Ferrari

Dhurata Dora - Ferrari

Ghetto Geasy feat Majk - Zhytem (Je t’aime)

Ghetto Geasy feat Majk - Zhytem (Je t’aime)

Tayna X Dafina Zeqiri - Bye Bye

Tayna X Dafina Zeqiri - Bye Bye

Cricket ft Dafina Zeqiri - Nje here ne jete (Official Music Video)

Cricket ft Dafina Zeqiri - Nje here ne jete (Official Music Video)

Alban Skenderaj - Ata Sy (Official Lyric Video HD)

Alban Skenderaj - Ata Sy (Official Lyric Video HD)

Venera Lumani, Lind Islami - Ma shumë (Official Video)

Venera Lumani, Lind Islami - Ma shumë (Official Video)

Jonida Maliqi - Jam bere si ti

Jonida Maliqi - Jam bere si ti

Noizy x MatoLale - Adrenaline (Official Video 4K)

Noizy x MatoLale - Adrenaline (Official Video 4K)

Dj Olti ft. Alban Skenderaj & Lyrical Son - '93 (Lyrics Video)

Dj Olti ft. Alban Skenderaj & Lyrical Son - '93 (Lyrics Video)

ELGIT DODA - DIKUSH TE DO ( Official Video 4K )

ELGIT DODA - DIKUSH TE DO ( Official Video 4K )

ENCA x DON XHONI - BREAK DOWN (Official Video 4K)

ENCA x DON XHONI - BREAK DOWN (Official Video 4K)

Ghetto Geasy feat Majk - Ajo (Official Video HD)

Ghetto Geasy feat Majk - Ajo (Official Video HD)

ENCA - KU METE (Official Video 4K)

ENCA - KU METE (Official Video 4K)

Dafina Zeqiri ft Ledri Vula x Lumi B - Aman

Dafina Zeqiri ft Ledri Vula x Lumi B - Aman

Butrint Imeri - Si përpara

Butrint Imeri - Si përpara

Gold AG ft Albina Kelmendi - Prishtina

Gold AG ft Albina Kelmendi - Prishtina