Loredana e dashuron ende mozzikun por ja si reagon mozzik ne story!

Share this & earn $10
Its tini
Published at : 7 months ago
35530 views
413 K
20 K

Loredana e dashuron ende mozzikun por ja si reagon ai!
Loredana ne intervist tek alaudin hamiti flet per mozzikun dhe per ndarjen e tyre!!
Ajo thot se ende ka dashni per te dhe se nuk jan ndare pergjithmon!
Pas asaj interviste mozzik menjeher reagon ne story ne instagram!
Si ka reaguar do tju habis shikoni videon per me shum informacione!!
Subscribe ketu nese ije i ri jemi rruges per 300 subscribe!!
https://m.youtube.com/channel/UCAZsyaQW2iGi22WTja2EQ4g
Follow instagramin rreth youtubes ku aty postoj gjithcka rreth videove!!
https://www.instagram.com/_hip_hop_shqip/?hl=en
Follow instagramin personal!
https://www.instagram.com/tinizeneli/?hl=en
#loredana #mozzik #lorimozzi #kinglori #mozzikofficial #ndarjamozzikloredana ejt...
Mozzik dhe Loredana Nuk Jane Ndare Ky Detaj Zbulon Gjithqka

Mozzik dhe Loredana Nuk Jane Ndare Ky Detaj Zbulon Gjithqka

Loredana pasi publikoi kengën "DU Bist Mein", bën këtë gjestë të papritur ndaj Mozzik

Loredana pasi publikoi kengën "DU Bist Mein", bën këtë gjestë të papritur ndaj Mozzik

Ne Kurthin e Piter Pan - Dafina Zeqiri (Sezoni 3)

Ne Kurthin e Piter Pan - Dafina Zeqiri (Sezoni 3)

Noizy dhe Stresi Shahen me njeri-tjetrin ndepermjet storieve ne instagram!!

Noizy dhe Stresi Shahen me njeri-tjetrin ndepermjet storieve ne instagram!!

Arrestohet Reperi Kastro Pasi gjuajti me armë duke gjiruar një videoklip!

Arrestohet Reperi Kastro Pasi gjuajti me armë duke gjiruar një videoklip!

Loredana i pergjigjet Mozzik!!!(Mozzik - Dhelper Dinake)

Loredana i pergjigjet Mozzik!!!(Mozzik - Dhelper Dinake)

Sfida e Paintball, Mozzik & Getinjo, Shiko kush LUAN 3, 26 Tetor 2019, Entertainment Show

Sfida e Paintball, Mozzik & Getinjo, Shiko kush LUAN 3, 26 Tetor 2019, Entertainment Show

Loredana i vuri vulën! Poston këngën e Mozzik dhe reagimi i saj tregoi gjithçka!

Loredana i vuri vulën! Poston këngën e Mozzik dhe reagimi i saj tregoi gjithçka!

NIN: Haje ose Thuaje - Ardian Bujupi - Klan Kosova

NIN: Haje ose Thuaje - Ardian Bujupi - Klan Kosova

Loredana ka tradhtuar Mozzik!!!

Loredana ka tradhtuar Mozzik!!!

Ekskluzive: Ledri Vula flet për shtatzaninë e Sarës & gjininë e bebit “E Diell”, 26 Korrik 2020

Ekskluzive: Ledri Vula flet për shtatzaninë e Sarës & gjininë e bebit “E Diell”, 26 Korrik 2020

Mozzik - MADAM (Official Video)

Mozzik - MADAM (Official Video)

n'ZOOM - 'Qartet' Loredana nuk i pranon akuzat, paratë nuk i mora me dhunë!

n'ZOOM - 'Qartet' Loredana nuk i pranon akuzat, paratë nuk i mora me dhunë!

Loredana ft. Tayna??🔥🤪

Loredana ft. Tayna??🔥🤪

LOREDANA ft MOZZIK live (in INSTAGRAM)  31.03.2019👡😂😂  @Leofsky10

LOREDANA ft MOZZIK live (in INSTAGRAM) 31.03.2019👡😂😂 @Leofsky10

“Nuk duhej të ndodhte!” Loredana tregon arsyet e ndarjes me Mozzik

“Nuk duhej të ndodhte!” Loredana tregon arsyet e ndarjes me Mozzik

Loredana shan Mozzik pas Interviste!!!

Loredana shan Mozzik pas Interviste!!!

Fol Shqip Show - Loredana Zefi (Ekskluzive)

Fol Shqip Show - Loredana Zefi (Ekskluzive)

Mozzik dhe Loredana jan bashk?!?

Mozzik dhe Loredana jan bashk?!?

Bardha - T'kom Rujt ( Remake )

Bardha - T'kom Rujt ( Remake )

Kutia e pyetjeve me Mozzik

Kutia e pyetjeve me Mozzik

Prapaskenat e klipit 'Kein wort' nga Loredana dhe Juju

Prapaskenat e klipit 'Kein wort' nga Loredana dhe Juju

MOMENTET MË TË BUKURA TË MOZZIK DHE LOREDANËS

MOMENTET MË TË BUKURA TË MOZZIK DHE LOREDANËS

Mozzik rrëfen të gjitha: Nga divorci me Loredanën tek duetet e reja

Mozzik rrëfen të gjitha: Nga divorci me Loredanën tek duetet e reja

LOREDANA - GENICK (prod. Miksu & Macloud)

LOREDANA - GENICK (prod. Miksu & Macloud)

SONTE | Mozzik e bën nxehtë këtë verë!

SONTE | Mozzik e bën nxehtë këtë verë!

Loredana tradhton Mozzik...

Loredana tradhton Mozzik...

Mozzik x Loredana 💘 ROMEO & JULIET 💘 prod. by Miksu & Macloud

Mozzik x Loredana 💘 ROMEO & JULIET 💘 prod. by Miksu & Macloud

NIN: Mozzik deklarohet rreth lidhjes se tij me Loredanen (ekskluzive)

NIN: Mozzik deklarohet rreth lidhjes se tij me Loredanen (ekskluzive)

Zbulohet chati I Loredana’s!!!

Zbulohet chati I Loredana’s!!!

NIN: Mozzik ne nje interviste pa rezerva - Klan Kosova

NIN: Mozzik ne nje interviste pa rezerva - Klan Kosova

LOREDANA - Eiskalt feat. Mozzik (prod by Miksu & Macloud)

LOREDANA - Eiskalt feat. Mozzik (prod by Miksu & Macloud)

NIN: Ekskluzive - Loredana ne Nd'rrimin e Nates - Klan Kosova

NIN: Ekskluzive - Loredana ne Nd'rrimin e Nates - Klan Kosova

LOREDANA und MOZZIK Instagram Livestream (07.10.2018)

LOREDANA und MOZZIK Instagram Livestream (07.10.2018)

NIN: KIDA ne Haje ose Thuaje - Klan Kosova

NIN: KIDA ne Haje ose Thuaje - Klan Kosova

Mozzik - Dhelper Dinake (prod. by Rzon)

Mozzik - Dhelper Dinake (prod. by Rzon)

Loredana feat. Mozzik 🔫 BONNIE & CLYDE 🔫 prod. by Miksu & Macloud

Loredana feat. Mozzik 🔫 BONNIE & CLYDE 🔫 prod. by Miksu & Macloud

Mozzik - Madonna (prod. by Rzon)

Mozzik - Madonna (prod. by Rzon)

NIN: Romance ne rrjete sociale? - Couple RN shpalosin historine e tyre - Klan Kosova

NIN: Romance ne rrjete sociale? - Couple RN shpalosin historine e tyre - Klan Kosova

1.  HANA (MOZZART ALBUM)

1. HANA (MOZZART ALBUM)

LOREDANA - Labyrinth prod by Miksu & Macloud

LOREDANA - Labyrinth prod by Miksu & Macloud

20.  KERKUN feat. Kida (MOZZART ALBUM)

20. KERKUN feat. Kida (MOZZART ALBUM)

LOREDANA X JUJU - KEIN WORT

LOREDANA X JUJU - KEIN WORT

LOREDANA - Jetzt rufst du an (prod. by Miksu & Macloud)

LOREDANA - Jetzt rufst du an (prod. by Miksu & Macloud)

Xing me Ermalin 21 - Mozziki, Kida, Baby G, Endri

Xing me Ermalin 21 - Mozziki, Kida, Baby G, Endri

NIN: Kida, Emri i padiskutueshem i muzikes shqipe - Klan Kosova

NIN: Kida, Emri i padiskutueshem i muzikes shqipe - Klan Kosova

Hapa adres fake ne instagram, te shoh si reagon burri (PRANK)

Hapa adres fake ne instagram, te shoh si reagon burri (PRANK)

Loredana 😎 SONNENBRILLE 😎 prod. by Miksu & Macloud

Loredana 😎 SONNENBRILLE 😎 prod. by Miksu & Macloud

Loredana feat. MERO - Kein Plan (prod. Macloud & Miksu & Lee)

Loredana feat. MERO - Kein Plan (prod. Macloud & Miksu & Lee)